Už jste objevili kouzlo aku sekaček?

Březen je tady a to znamená, že jaro klepe už potichoučku na dveře. Proto se pomalu o pozornost hlásí i zahrada, která s přicházejícím jarem bude potřebovat více a více vaší péče. Největší plochu zahrady zpravidla zabírá trávník. Není těžké jej udržovat krásně hustý a zelený, ale někdy to zkrátka může být časově nebo fyzicky náročnější. Moderní pomocník jako bateriová sekačka by vám mohla celou práci ulehčit díky inovativním vychytávkám a moderní technologii.

Například aku sekačka na trávu Kärcher LMO 13–36 Je skvělým pomocníkem nejen kvůli volnému pohybu bez kabelu a bez emisí. Díky nízké hmotnosti, rukojeti z pěnového materiálu a ostrému ocelovému noži, který zanechává trávník čistě posečený, je práce opravdu pohodlná. Výhodou je i systém 2V1, kdy si sami vyberete, zda tráva nashromáždí v koši nebo bude sloužit jako přírodní hnojivo. Výšku si jednoduše nastavíte ve 4 stupních a hřebeny na trávu si poradí i se stébly na okraji. Sekačku snadno složíte a uskladníte i na menším prostoru. Opravdu praktická je i kontrolka stavu plnění a dětská pojistka.

Podívejte se, jak je práce s aku sekačkou snadná Garden Tools – LMO 18-36 Battery Lawn Mower | Kärcher UK – YouTube.

A nyní můžete využít speciální akci. Při nákupu stroje Kärcher z bateriových platforem 18 V a 36 V obdržíte baterii s rychlonabíječkou za 1 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.

Zajímá vás více informací o zahradních pomocnících Kärcher? Klikněte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.