Sklo do kuchyně patří: Grafosklo a skleněné obklady vypadají úžasně!

Když se v kuchyni přestanete cítit útulně, měli byste se postarat o změnu k lepšímu. Totální rekonstrukce však většinou nepřichází v úvahu – přeci jen jde o nákladnou záležitost, kterou nelze podstupovat každé tři roky. Jenomže trendy se mění a interiér, který ještě relativně nedávno zářil novotou, velmi rychle schází. Co s tím? Řešení je snadné – vyměňte jen vybrané prvky a dopřejte své kuchyni zbrusu nový kabátek. My jsme se zaměřili na obklady. Měli jste někdy touhu, obklopit se sklem?

Obklady ze skla – to jako vážně?

Pokud jste zaspali dobu, případně vás trendy v oblasti interiérového designu míjí obloukem, pak jste se ještě se skleněnými obklady nesetkali. Nevadí, přesto se do nich zamilujete na první pohled. Vypadají mnohem exkluzivněji než keramická klasika a hodí se do kuchyní všech stylů.

Předpokládáme, že vás (logicky) zajímá, zda skleněné obklady vydrží i náročný provoz a nešetrné zacházení. Buďte v klidu, 4 – 6 mm silné bezpečnostní sklo je houževnaté. Můžete si k němu dovolit hodně, vydrží i prudší nárazy, a navíc se snadno čistí. A jako bonus nabízí antialergenní vlastnosti. Stačí si vybrat správnou barvu ze vzorníku RAL a případně sáhnout po provedení s elegantními leštěnými hranami.

Grafosklo pro milovníky originality

Sklo s grafikou neboli grafosklo patří k moderním designérským trendům a dokáže rozzářit každou kuchyňskou linku. Výsledná podoba je čistě ve vaší režii, jako podklad lze použít jakoukoliv grafiku – obrázek či fotografii v dostatečně vysokém rozlišení.

Stejně jako v případě skleněných obkladů počítejte s nadprůměrnou odolností. Vždyť jde o 6 mm silné tvrzené sklo!

Jak skleněné prvky vypadají v praxi, můžete posoudit z fotografií v referencích mladoboleslavského sklenářství B&P GLASS, které má s realizací obkladů i grafoskla bohaté zkušenosti.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.