Práce realitního makléře je všechno, jen ne nudná

Když vás práce nebaví, nedělejte ji. Jistě, z něčeho žít musíte, a navíc se staráte o několik hladových krků – ale právě to jsou důvody, proč dát špatně placenému zaměstnání vale a poohlédnout se po něčem, co vás bude bavit a zároveň slušně živit. A kdo vám zaplatí adekvátně odvedenému výkonu? Chcete-li být pány svého času, začněte se blíže zajímat o postu realitního makléře.

Proč se stát makléřem?

Nemá smysl si nalhávat, že je práce realitního makléře jednoduchá. V žádném případě nejde jen o zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti, ale o široké spektrum dalších služeb. Makléř je současně psychologem, finančním i právním poradcem klienta a musí mu vyjít vstříc i v případě nestandardních požadavků.

Suma sumárum, realitní makléř práce spočívá v tom, aby byl klient maximálně spokojený. Protože jedině tak doporučí služby lidem ve svém okolí.

Ale ačkoliv jde o práci náročnou, rozhodně se při ní nebudete nudit. Zapomeňte na vysedávání v kanceláři, neboť většinu času strávíte v terénu. Čekají vás pracovní schůzky, prohlídky nemovitostí a v neposlední řadě komunikace s finančními institucemi. Stanete se důležitým článkem, bez kterého se ostatní neobejdou. Za to dostanete patřičnou odměnu.

Kolik si můžete vydělat?

Plat realitního makléře není pevně daný. V podstatě záleží na vás, respektive na tom, kolik času a úsilí práci v realitách věnujete. Pro některé lidi je zprostředkování prodeje a pronájmu nevitostí pouhým přivýdělkem k dalšímu zaměstnání, jiní vydělávají desítky tisíc měsíčně. A ti nejlepší si přijdou na ještě větší částky.

Jdete do toho?

Rozhodli jste se, že si práci v realitách vyzkoušíte na vlastní kůži? Otázka zní – jak se stát realitním makléřem? Ideální startovní pozici nabízí zavedené realitní společnosti jako RE/MAX Anděl. Bližší informace najdete na www.remaxandel.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.