Poradíme vám, na kterou firmu se můžete spolehnout při rekonstrukci bytu v Praze

Spousta z nás řeší ročně rekonstrukci bytu. Někdo si koupí starší byt a ihned řeší jeho opravu, někdo v něm žije a roky se odhodlává, kdy se do rekonstrukce pustí. Pokud máte byt v Praze a zajímá vás rekonstrukce bytového jádra, s důvěrou se obraťte na společnost Stavomág, s.r.o. Tvoří jej parta šikovných a erudovaných řemeslníků, kteří si poradí téměř s jakýmkoli požadavkem, který budete mít.

Žádaná rekonstrukce koupelny i jiné práce

Mezi nejčastější poptávané služby patří rekonstrukce koupelny. Společnost Stavomág, s.r.o. byla založena v roce 2016, a za roky své praxe pomohla ke krásnějšímu a kvalitnějšímu domovu mnoha zákazníkům. Byla založena díky spoustě nespokojeným zákazníkům, kteří se svěřovali panu Štěrbovi, a potřebovali pomoct s opravami nebo dokončit nedokončené práce. Společnost tedy založil a ukazuje zákazníkům, že existují i firmy, které jsou spolehlivé, solidní, odvádějící kvalitní práci, dodržující termíny, ale také ceny, na nichž se před započetím rekonstrukce domluví.

Bohatá paleta nabízených služeb

Společnost stavmomag.cz vám nabízí mnohé služby, ne „jen“ rekonstrukce bytu, koupelny či bytového jádra. Nechybí práce malířské, elektrikářské, renovace, ale také montáže kuchyní, práce drobnější i rozsáhlejší pro hodinového manžela nebo zednické a sádrokartonářské práce.

Na webových stránkách společnosti najdete i orientační ceník, díky němuž se můžete hned podívat, na kolik vás ta či ona práce přibližně přijde. Samozřejmě, než práce začnou, společnost vám vypracuje konkrétní cenovou nabídku podle aktuálního stavu bytu či koupelny a požadavků, které budete mít.

Nezbývá, než se se společností spojit díky kontaktnímu formuláři, který najdete na jejích webových stránkách, telefonicky na tel. č. +420 777 787 167 nebo e-mailem na info@stavomag.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.