Na Vánoce na Roubalku? Pořiďte si úžasný dárek

Máte rádi hory a láká vás představa strávit Vánoce někde jinde než doma? Neměli jste nikdy odvahu vzdálit se od rodinného krbu, protože jste měli zafixované, že bez stromečku a kapra by to nebylo ono? Vyzkoušejte Vánoce na Roubalce nebo dalších roubených chalupách Martina Roubala a užijte si krb jinde.

Mrzne až praští, sněhu až po kolona, na sjezdovky co by kamenem dohodil a zázemí takové, že by vám je záviděl i sám pan král. Líbí se vám tato představa? To vše nabízí chalupa Roubalka, která nabízí nadstandardní ubytování v Krkonoších nedaleko lyžařského centra Černý Důl. Klasická roubenka, která byla ve zdejších poměrech běžnou usedlostí v minulém století, se nově stává originální nemovitostí s nevšedním designem.

Nápad, který propojil staletí

Martin Roubal a jeho rodina si dali záležet, aby se zde snoubila historie s budoucností, což se bezvadně povedlo. Dobře se tu budou cítit mladí i věkem pokročilí. Chalupa Roubalka je postavena z poctivého dřeva a přitom má všechny výdobytky moderních technologií.

Poté, co se přes den vyřádíte na sjezdovkách, po večerech si můžete posedět u kachlových kamen a natočit si vychlazené pivo z dobové pípy. Dovolenou si můžete zpříjemnit hrou na klavír, který je umístěn v lodžii nad roubením.

Užijte si atmosféru předků

Chalupa vás naladí do pohody. Užijete si zde atmosféru babiček vašich babiček a přitom budete v absolutním komfortu. V chalupě je k dispozici tři čtyřlůžkové apartmány, bar, televize, gril i sauna a plně vybavená kuchyň. Nebude tak žádný problém si štědrovečerní večeři připravit ve vlastní režii. Rezervujte si pobyt ještě dnes, ať se máte na co těšit.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.