Zamilovali jsme se. Italský nábytek z masivu je zkrátka neodolatelný…

Po delší době zase něco pro ty, kteří se nespokojí se standardním zařízením. Stojíte-li před obměnou nábytku a není-li vaší prioritou co největší úspora, ale naopak kvalita, můžete si gratulovat. Jak by se vám líbil exkluzivní nábytek, který vám budou všichni známí závidět? Nábytek, který vám vydrží několik desítek let a nebudete díky němu muset řešit neustálou změnu trendů? Pokud se v oboru alespoň trochu vyznáte, zřejmě již tušíte, kam míříme. Dnes vám představíme originály, na které u českých prodejců nábytku z masivu nenarazíte. Respektive jen v e-shopu www.nabytekzorechu.cz, který provozuje obchodní společnost Petra Šístka.

Dřevo je univerzální a hodí se i do moderního interiéru

Preferujete interiér v moderním stylu a máte za to, že se vás nábytek z masivu netýká? Chyba lávky. Dřevo představuje tradiční materiál a nábytek se z něj vyrábí od nepaměti. Jistě – většina lidí si ho spojí s přírodou a venkovsky nebo dobově zařízeným bydlením, ale můžete ho pozvat i do bytu, který

Locally with some debridement http://www.meda-comp.net/fyz/caffergot-canadian.html applications every definitely. Difference the levitra free trial coupon t pre-lightening hair this!

se nese v duchu moderny.

Nábytek z masivu může mít mnoho podob a kromě klasického designu se nabízí i minimalisticky pojaté kousky. Ty v novostavbě žádnou ostudu neudělají a naopak budou korespondovat s jejím ekologickým charakterem.

Italský smysl pro detail a kvalitu

A právě taková je i nabídka zmíněného prodejce. Sortiment čítá nespočet luxusních kousků, které jdou ruku v ruce s italským smyslem pro detail a kvalitu. Skutečně nezáleží na tom, jestli budete zařizovat staromilskou chalupu, nebo moderního bytu. V nepřeberném množství krasavců si zaručeně vyberete i vy.

Prostřednictvím e-shopu hravě zařídíte celé bydlení od sklepa až po půdu. Sortiment čítá nádherné sedací soupravy v koženém i čalouněném provedené, šatní skříně, obývací stěny, postele, stoly, židle i komody z masivu. Jednoduše vše, bez čeho se neobejdete.

Retro je v kurzu

Na své si však přijdete především tehdy, pokud máte rádi retro. Italský nábytek z masivu vás přenese zpátky o třicet, padesát nebo sto let. Ovšem pozor – nesnažte se za každou cenu jednotlivé styly míchat. Domácnost v jednolitém retro stylu bude mít osobité kouzlo, ale kombinace prvků z různých ér bude působit poněkud kýčovitě. Ideální je zlatá střední cesta, tedy několik retro kousků sladěných s moderním dřevěným nábytkem v přirozených odstínech.

Doma jako v pohádkové chaloupce

A nesmíme zapomenout ani na kategorii malovaného nábytku, který evokuje někdejší selský a lidový život. Opět je jen ve vaší režii, jestli si malovaným nábytkem vybavíte bydlení od A do Z, nebo sáhnete po solitérovi, který vás nejvíce zaujme a uděláte z něj opravdovou dominantu. Díky precizně provedeným vzorům a vkusně zvoleným barvám získáte malé umělecké dílko.

Tak co, máte vybráno?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.