Investiční zlato nepotřebuje moc místa. Patří mezi nejlepší dárky

Pokud marně přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit někoho z řad svých nejbližších – nebo třeba váženého obchodního partnera, máme pro vás perfektní tip. Co byste řekli na to, kdyby vám někdo daroval zlatou cihličku či medaili? Určitě byste měli radost. A právě takovou radost můžete udělat ostatním. Investiční zlato je jasnou volbou bez ohledu na příležitost – můžete ho někom darovat na svátek, ale třeba i k výročí svatby.

Jistota zajištění na horší časy

Dnešní doba je poněkud nejistá. Koronavirová pandemie zacloumala s ekonomikou a odborníci očekávají drsnou inflaci. Právě proto se stále více lidí zajímá o možnosti, jak uchovat hodnotu naspořených finančních prostředků. Odpovědí je investiční zlato.

Pochybnosti ohledně smysluplnosti investování do zlata nemají opodstatnění. Stačí se podívat na graf znázorňující vývoj ceny zlata za posledních 15 let. Tehdy se cena jedné unce pohybovala pod 600 USD, dnes se pohybuje kolem 1 800 USD a nedávno se dokonce přehoupla přes magickou hranici 2 000 USD. Přesný vývoj ceny sice predikovat nelze, ale jako jedná z mála komodit má zlato ambice pro další růst.

Skladný a velmi hezký dárek

Když se na investiční zlato podíváme jako na dárek, jen těžko na něm najdeme nějakou chybu. Je hodnotné, ale k uskladnění potřebuje jen minimum místa. Nekazí se a nevyžaduje prakticky žádnou péči. Obdarovaná osoba si pěknou medaili jistě ráda někde vystaví. Anebo uloží v trezoru – bude-li se jednat o kousek v hodnotě desítek tisíc korun.

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete koupit medaili pro potomka jako odměnu za získaný vysokoškolský titul, nebo zlatý slitek pro nadřízeného, poohlédněte se po něm na zlate-mince.cz. Zavedený prodejce nabízí investiční zlato z produkce renomovaných značek. V nabídce najdete také medailonky, na kterých jsou vyraženy česká a slovenská jména i jiné vhodné zlaté dárky pro muže a ženy každého věku. Třeba medailonky, na nichž je vyobrazeno znamení zvěrokruhu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.