Čas na opravdový luxus: Proč byste si měli pořídit koženou sedačku na míru?

Středobodem každého obývacího pokoje je sedací souprava. Pokud však toužíte po opravdové dominantě, neměli byste na ní šetřit. Zaměřte se na sortiment kožených sedaček a vyberte si takovou, která do vašeho domova perfektně zapadne. Nemusíte se přitom nijak omezovat – sami si zvolíte typ provedení, barevnou kombinaci a v neposlední řadě také druh kůže. Chcete-li si každodenně užívat dokonalé posezení bez kompromisů, nemáte jinou možnost. Jakmile se na kůži poprvé posadíte, nebude se vám chtít zvedat.

Nábytkáři používají materiály všeho druhu, ale kůže se těší velkému zájmu i navzdory vyšší pořizovací ceně. Důvodů je hned několik – jedná se o zlatou klasiku, která vás hned tak neomrzí. Říká se, že kvalitní kožené sedací soupravy zrají jako víno a v průběhu let získávají jedinečnou patinu. Navíc mají skvělé vlastnosti, díky kterým si vždy zarelaxujete plnými doušky. Pravdou je, že některé umělé materiály šlapou přírodní kůži na paty, ale nikdy nebudou tak autentické.

Kožené sedačky na míru sice nejsou nejlevnější, ale z hlediska exkluzivity jsou jasnou jedničkou. V případě výroby na míru se do celkové ceny promítají také specifické postupy. A jde i o kvalitu kůže. K tomu nejlepšímu patří skandinávské, italské a německé. V praxi samozřejmě záleží na zdravotním stavu zvířat.

Nemá cenu si namlouvat, že kožená sedací souprava na míru je pro každého. Není. Radost z ní může mít pouze milovník luxusních a krásných věcí. Fanoušek luxusního nábytku, který neváhá investovat a nechce se smířit s lacinými výrobky. Pokud jste se v této charakteristice našli, bude se vám líbit sortiment sedacích souprav z dílny českého výrobce Duchoň.

Firma Nábytek Duchoň vyrábí luxusní sedací soupravy na míru z kvalitní pigmentované, anilinové i semianilinové kůže. Chcete-li si sami určit, jak by měla vaše sedačka vypadat, zamiřte na www.calounictvi-duchon.cz. V katalozích nic podobného nenajdete…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.