Bezpečnost především

Bezpečnost svého obydlí bychom neměli brát na lehkou váhu. Stačí si prolistovat denní tisk, shlédnout večerní zprávy nebo jen zalistovat kterýmkoliv internetovým zpravodajským magazínem. Zloději nikdy nespí a vaše soukromí vám mohou narušit kdykoliv. Nesejde na tom, jestli jste na dovolené, v práci nebo na zahradě. Drzost nezvaných hostů nezná mezí a nechcete-li čekat na to, až si některý z nich vybere za cíl i váš domov, musíte začít jednat.

Mezi základní bezpečnostní opatření bezesporu patří bezpečnostní dveře. Protože jsou to právě dveřní prostory, které pro zloděje představují nejjednodušší cestu a pokud jim do ní postavíte překážku v podobě kvalitních a vhodně zvolených dveří, máte z poloviny vyhráno. O specifikách bezpečnostních dveří jsme již psali v minulosti a doporučili jsme systémy od českého specialisty – společnosti NEXT spol s.r.o.. Článek na téma bezpečnostní dveře pro Plzeň najdete zde.

Dnes vám představíme i další zabezpečovací systém, které najdete v portfoliu společnosti NEXT. Protože zloděj, který nemůže dveřmi, se téměř jistě pokusí najít jiné místo, kterým by mohl proklouznout k vašim cennostem.

Bezpečnostní fólie se hodí nejen na okna

O bezpečnostních a ochranných fóliích jste již zřejmě slyšeli. Jejich využití je velmi pestré a uplatní se všude, kde jsou zvýšené nároky na ochranu majetku, osob a v neposlední řadě i provozu. Hledáte-li ideální zabezpečení pro vaše okna, právě jste ho našli. Aplikace fólií je jednoduchá, rychlá a finančně nenáročná.

NEXT nabízí několik variant fólií s rozličnými vlastnostmi. V nabídce najdete také protisluneční fólie,

Out shipping, or naturally „drugstore“ still naturally -My great the!

které fungují jako pasivní klimatizace a přinesou vám tepelné úspory bez nutnosti výměny stávajících oken. Řidiči ocení přítomnost autofolie, která je ochrání před nepříjemnými oslňujícími paprsky a ti, které trápí útoky sprejerů, mohou problém vyřešit pomocí antigrafity fólie.

Ale abychom se drželi tématu. Vraťme se k bezpečnostním fóliím a jejich unikátním vlastnostem.

Bezpečnostní fólie jsou nenápadné a nepřitahují nežádoucí pozornost jako mříže. Jsou atestovány v bezpečnostní třídě P2 a zamezují prohození předmětů jako kameny,zápalné lahve, výbušniny apod. Ochrání nejen váš majetek, ale také vás – v případě náhodného rozbití nedojde k vysypání skla, což ocení především rodiny s malými dětmi. Navíc sklo po rozbití nemusíte okamžitě vyměnit – fólie ho udrží vcelku do doby, než se vydáte ke sklenáři.

Další devizou bezpečnostní folie je skutečnost, že zadrží 98 % škodlivého UV záření a zabraňuje tak stárnutí zařízení v interiéru. Využívají ho obchodní domy, kanceláře, banky, úřady i majitelé rodinných domů a vy se k nim můžete přidat. Zde najdete poptávku na bezpečnostní fólie pro Plzeň a další důležité informace.

Folie 2

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.