Aktivátor pro otopná tělesa zvyšuje výkon radiátorů až o 100 %

Teplo není zadarmo, o čemž se pravidelně přesvědčujete na příchozím vyučování za energie. Nechceme malovat čerta na zeď, ale v příštích letech se ceny energií pravděpodobně nesníží. Dlouhodobé trendy naopak napovídají, že můžeme očekávat další zdražování. Znamená to snad, že bychom měli méně topit? I to je samozřejmě řešení, nicméně existují mnohem efektivnější alternativy. Co byste řekli na to, kdyby ve vaší domácnosti zavládla tepelná pohoda a vy jste ušetřili řádově tisíce korun za teplo?

Co je to aktivátor a proč byste si ho měli pořídit i vy?

Trápí-li vás nepříjemný chlad, který se drží u podlahy, zbavte se ho jednou pro vždy. Kvůli nevhodně navržené tepelné soustavy trpí vaše peněženka i zdraví. Teplo by mělo cirkulovat a rovnoměrně se rozprostřít po celé místnosti – jinak hrozí vznik plísní a dostaví se pocit vydýchaného vzduchu. Jak z toho ven? Nedostatky vašich otopných těles vyřeší aktivátor.

Aktivátor pro otopná tělesa funguje na jednoduchém principu. Nasává studený vzduch a vyfoukává ho přes otopné těleso směrem nahoru. V praxi díky tomuto zařízení dochází k výraznému zvýšení výkonu otopného tělesa. Máte-li doma klasické radiátory, počítejte dokonce s 50 až 100 % zvýšením (v závislosti na umístění a rozměrech tělesa, teplotě topné vody, ploše výměníku atd.).

Kvalitní aktivátory české výroby se prodávají i v zahraničí

Špičkové aktivátory pro otopná tělesa se vyrábí také u nás. Společnost Elsymco má v daném oboru mnohaleté zkušenosti a dodává výrobky pro tuzemský i zahraniční trh.

Rozhodnete-li se pro aktivátor značky Elsymco, počítejte s až 2 000 Kč úsporou za jedinou místnost. V praxi výše úspory závisí na ceně tepla, které odebíráte, vašich tepelných zvycích a v neposlední řadě na tepelných mostech. Přesto můžete ušetřit až několik tisíc korun ročně a navíc si budete užívat rovnoměrně distribuovaného tepla.

K aktivátoru lze přidat prachový filtr a využívat ho co by čističku vzduchu. Na své si přijdou i hospodyňky, které touží po sušičce – aktivátor se postará o rychlé proschnutí mokrého prádla. Je tichý a jeho montáž zvládne opravdu každý.

Nebude-li vám aktivátor přesto vyhovovat, budete ho moct do jednoho měsíce bez udání důvodů vrátit. Více se dozvíte na www.elsymco.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.