Víme, kdo vám vyprojektuje a postaví nejlevnější dům na klíč

Sny jsou od toho, abychom si je plnili a pokud mezi ty vaše patří vlastní dům, kde budete každou chvíli prožívat mnohem intenzivněji než ve stávajícím bydlení, splňte si ho! Dnes vám představíme nabídku, které neodoláte. Společnost MFpro s.r.o. se společně se společností CUBE Studio postarala o návrh plnohodnotného rodinného domu na klíč, který může být váš již za cenu od 59 900 EUR. Jak sami vidíte, nebudete muset vykrádat banku nebo mnoho let střádat několik milionů. Nejlevnější dům na klíč vás i navzdory velmi dostupné ceně v mnoha ohledech mile překvapí.

Jak vypadá nejlevnější dům na klíč?

Nabídka domů od MFpro obsahuje dům na klíč s obytnou plochou 55 m², který splňuje všechny předpoklady pro to, aby se stal vašim domovem. I navzdory kompaktním rozměrům je interiér navržen tak, aby byl maximálně vzdušný a poskytl dostatek prostoru pro 4 – 5 člennou rodinu. Jde i nízkoenergetickou stavbu, díky které z dlouhodobého hlediska ušetříte na nákladech za energie. A pokud vám pětapadesát metrů čtverečních nestačí, můžete si připlatit 10 000 EUR a zvolit projekt A2, jehož obytná plocha je o 13 m² větší (tedy celkem 68 m²).

Nejlevnější dům na klíč

Co za své peníze získáte?

Nejlevnější domy na klíč představují možnost, jak získat vysněné bydlení bez větší námahy. V ceně je zahrnuto vše od projektu až po samotnou realizaci, včetně finálních kosmetických úprav. Nebudete se muset o nic starat a přijdete takříkajíc k hotovému.

Ale co když vám ani jedna z nabízených variant nevyhovuje? Nevadí, nabídka typových domů od MFpro je mnohem bohatší a je jen na vás, v jakém cenovém rozpětí si nakonec dům na klíč vyberete (projekty rodinných domů najdete zde). Samozřejmě můžete využít pouze možnost koupě hotového projektu a postarat se o realizaci svépomocí nebo prostřednictvím jiné stavební firmy.

Chcete si interiér navrhnout sami?

Máte-li ucelenou představu o tom, jak by měl váš domov vypadat uvnitř, směle do toho. Nezapomeňte, že specializovaní internetoví prodejci nabízí zboží za skvělé ceny. Například zde najdete stylové sprchové kouty za dobré ceny.

A když už jsme u koupelny, nezapomeňte ani na nábytek – objednejte si přes internet koupelnový nábytek a další koupelnové prvky a ušetříte spoustu času i peněz. A to se vyplatí, nebo ne?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.