Ve stínu hliníkové pergoly

Také rádi trávíte čas na terase, ale často vás z ní vyženou ostré sluneční paprsky, silný vítr nebo nepříjemná přeháňka? Chcete-li si pobyt na zahradě užívat plnými doušky a nepodřizovat se rozmarům počasí, nezbude vám, než investovat do stínícího systému. Zastíněná terasa představuje perfektní útočiště a pokud se rozhodnete správně, získáte další obytný prostor. Zapomeňte na chvíli na sluneční plachty a markýzy – toužíte-li po něčem mnohem exkluzivnějším, pořiďte si hliníkovou pergolu!

Nechte se unést elegancí a unikátními vlastnostmi hliníku

Hliník patří mezi moderní stavební materiály a jeho unikátní vlastnosti mu předurčily mnohostranné využití. A bylo jen otázkou času, kdy ze hry začne vytlačovat dřevo, které bylo po dlouhou dobu jediným materiálem pro výrobu pergol. Zajímá vás, v čem je hliník lepší a proč byste měli zvolit právě hliníkovou konstrukci?

Estetika je samozřejmě otázkou vkusu a dřevomilce nepřesvědčí ani množství předností, kterými se hliník chlubí. Vás by však odolnost, bezúdržbovost a nízká hmotnost přesvědčit mohly.

Vzhledem k tomu, že je hliníková pergola velmi lehká, příliš nezatěžuje stavební konstrukci domu a můžete ji bez obav instalovat i u starších staveb s horší statikou. Na druhou stranu jde o staticky odolný prvek se skvělou nosností. A co se týče zmíněné údržby, nebudete muset řešit opakované nátěry a ošetřování povrchu jako v případě dřeva. Ušetříte spoustu času a pergola bude přesto stále vypadat jako nová.

Pergola z hliniku

To nejlepší se zrodilo v Itálii

A teď něco pro opravdové fajnšmekry! Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším a máte ty nejvyšší požadavky na kvalitu i design, udělejte si radost některou z hliníkových pergol Corradi. Konstrukce italského výrobce jsou známé nezaměnitelným stylem a prvotřídní kvalitou. A pokud vám nebude vyhovovat přirozená barva hliníku, můžete se rozhodnout pro libovolný odstín z palety RAL.

A jak zastínění terasy vypadá v praxi? Bohatou fotogalerii najdete na www.t-shade.cz. Společnost T-Shade s.r.o. se na obor stínící techniky specializuje a v jejím portfoliu najdete také hliníkové pergoly Corradi. Samozřejmostí je komplexní servis, který zahrnuje také odbornou montáž.

Hlinikova pergola 2

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.