Profesionální úklidové práce občas přijdou vhod každému

Uklízení nepatří mezi populární aktivity, nicméně kdo nechce domácnost jako chlívek, nevyhne se mu. Čas od času je ale vhodné zatnout zuby a pustit se do mnohem intenzivnějšího úklidu, než jaký provádí běžně. Nemáme na mysli utírání prachu či vytírání podlahy mopem, ale opravdu důkladné čištění, po kterém to u vás doma bude vypadat úplně jinak. Ale co když na pořádný úklid nemáte čas, chuť a v neposlední řadě ani výkonné přístroje? Pak se vám bude hodit několik následujících tipů. Prozradíme vám, na koho se obrátit!

Čištění koberců (lokalita Praha a Brno)

Co s kobercem, který už dávno nevypadá jako před lety, když jste si ho přivezli z prodejny? Nevyhazujte ho. Dost možná stačí, když povoláte do zbraně profesionály. Přizvěte si na pomoc kvalifikované pracovníky z firmy Čištění koberců Praha, kteří provádí tzv. mokré neboli chemické čištění. Tato metoda patří mezi nejefektivnější způsoby a spočívá ve vstřikování speciálního čistícího přípravku do tkaniny a okamžitého odsátí nečistot do oddělené sběrné nádrže. Výhoda tohoto čištění nespočívá jen v odstranění nečistot a roztočů, ale také v rozjasnění barev, regeneraci vláken a provonění. Po dokončení je koberec mírně navlhlý a proto je nutné ho nechat cca 5 až 10 hodin proschnout.

Tip: Jste z Brna a máte zájem o chemické čištění koberců? Obraťte se na Čištění koberců Brno!

Mytí oken (lokalita Praha)

Dokončili jste rekonstrukci, malířské nebo jiné práce, po kterých vaše okna vypadají jako po boji? Pokud máte pocit, že je nezvládnete umýt svépomocí, využijte ruční mytí oken Praha, které si můžete objednat jako doplňkovou službu k výše zmíněnému čištění koberců, ale také samostatně. Díky špičkovým čistícím prostředkům značky Kärcher se opět můžete spolehnout na naprosto dokonalý výsledek. Služba zahrnuje také mytí vnějších i vnitřních rámů a parapetů.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.