Moderní kuchyně jsou praktické i stylové

Většinu času v kuchyni sice trávíme přípravou jídla a jeho následnou konzumací, ale to v žádném případě neznamená, že bychom se při rekonstrukci měli zaměřit pouze na praktické a funkční řešení. Kuchyně se v posledních letech dostala na úroveň společenských místností a i vy v ní možná zažíváte spoustu příjemných okamžiků s rodinou a přáteli. Moderní kuchyně by zkrátka měla mít multifunkční charakter a je důležité, abychom se v ní cítili příjemně. Tím spíš, pokud je spojena s jídelnou. Pro všechny, kteří se rozhodli k renovaci, jsme připravili pořádnou porci inspirace.

Středobodem každé kuchyně je samozřejmě kuchyňská linka. A protože ani ta vaše (kuchyně) není nafukovací, měli byste linku vybírat s rozvahou a velmi dobře promyslet její rozložení. Je třeba si uvědomit, že se budou v průběhu času množit pomocníci, bez kterých se neobjedete – ale bude je potřeba někam uložit. Hrnce, plechy, mixér, nádobí, příbory, ale také čistící prostředky spousta dalších věcí… Ideálním řešením jsou vestavěné skříně a soklové zásuvky s individuálním uspořádáním. Vaše malá kuchyňská linka bude najednou mnohem větší. Vyberte si z nabídky takovou, která bude odpovídat vašemu vkusu a potřebám.

Soklové zásuvky

Tu pravou oázu ovšem představuje navazující jídelna či alespoň jídelní kout. Právě zde můžete popustit uzdu své fantazii a proměnit klasickou kuchyň na místo, ve kterém se vám bude relaxovat stejně dobře jako v obývacím pokoji. Nabídku stylových jídelních stolů a stoliček ve velmi elegantním provedení nabízí třeba obchodní dům Albero. Na své si přijdou příznivci všech materiálů – k mání je dřevo, kůže i čalounění a je jen na vás, jestli se přikloníte ke klasickému a tudíž nadčasovému designu nebo moderně.

To nejlepší jsme si nechali na závěr. Když už má vaše nová kuchyně aspirovat na plnohodnotnou místnost, nebojte se ji vyšperkovat zařízením, které celkový dojem umocní. Co takhle cenově dostupné biokrby nebo nová LED televize s pořádnou úhlopříčkou? Je to jen na vašem uvážení – důležité je, abyste se v ní cítili spokojeně.

Kuchyňská sedací souprava

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.