Jezděte na chatu či k vodě ekologicky 

Moderní svět je plný dopravních prostředků, doba se zrychlila a vzdálenosti už nehrají takovou roli jako dříve. Před půl stoletím došel každý do zaměstnání pěšky, protože pracoval v místě a cesta na prázdniny k babičce z jižních Čech na Moravu trvala autobusem nebo vlakem téměř celý den.

Ve většině domácností auto nebylo, možnosti vyžití byly omezené a cestovalo se opravdu jen párkrát do roka. Nyní jsou přesuny na denním pořádku, přitom autobusová obslužnost je v některých oblastech minimální. Přesuny do školy, do práce, za přáteli…

Jízda bez řidičáku? Je to možné!

Obecná představa, že řídit cokoliv bez řidičáku je mylná. Je tu jedna varianta, která je ideální pro všechny, kteří řidičák z nějakého důvodu nemají a tou jsou elektroskútry bez řidičáku.  Ať se už potřebujete pohodlně dostat do školy kde studujete, nebo si vyrazit za kamarády na chatu, zajet navštívit babičku nebo dojíždět za přítelkyní.

Pokud jste o řidičák přišli, už si nemusíte lámat hlavu, jak se dostat na chatu, kterou je potřeba zazimovat nebo být smutní, že si nějaký čas nezarybaříte. Elektroskútry bez řidičáku pomohou ve všech těchto situacích.

Modelové řady

E-BABETA

Spolehlivá, tichá a nenáročná na údržbu s dojezdem 55 km na jedno nabití. Její předností je lehké ovládání díky odlehčenému designu a zvládnutí i náročnějšího terénu, takže se nemusíte držet výhradně asfaltu.

Nabízí se v různých variacích, jak barevných, tak i provedení mat, lesk nebo metalíza. Dostupná je i maskáčová e-Babeta. Nejoblíbenější jsou ovšem modely s nosičem vybavené kufrem.

E-FICHTL

Svěží sportovní design určitě zaujme všechny mladé zájemce, navíc si e-Fichtl poradí i s polními cestami a spolehlivě dopraví na potřebné místo. Do lesa na houby, k řece nebo do kempu. Do přírody prostě ideální model. Všechny e-Fichtly jsou již vybaveny nosičem a kufrem, ovšem liší se barevným provedením a dalšími parametry.

KOBRA

Ideální pro jízdu po městě a nákupy díky košíku umístěnému ve přední části. Dojezd na jedno dobití je u Kobry až 50 km, nosnost má 120 kg a s sebou můžete vzít i spolujezdce díky jednomu místu navíc. Romantickému výletu s přítelkyní již nic nebude stát v cestě.

Tři modelové řady a nespočet různých variant. Je opravdu z čeho vybírat

Všechny tři modely od Racceway jsou šetrné k životnímu prostředí díky svému elektrickému motoru a jsou ideálním dopravním prostředkem po městech plných kolon aut.

Už žádné čekání na autobus, stačí si vybrat elektroskútr a cesty jsou vám otevřené i bez řidičáku. Elektroskútr bez řidičáku je také ideálním vánočním dárkem pro vaše teenagery. Buďte si jisti, že jim vykouzlí na rtech pořádný úsměv, jaký jste už dlouho neviděli. Najdete je na stránkách výrobce – Nejsport.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.