Jak se zbavit autovraku, který vám zahálí na zahradě? Zpeněžte ho!

Jak snadno a rychle přilepšit domácímu rozpočtu? Překvapivě nemusíte na brigádu. Bude stačit, když prodáte autovrak, kterého se z nevysvětlitelného důvodu nedokážete zbavit. Nyní máte možnost tak učinit bez zbytečné administrativy. Obraťte se na službu zahotove.cz a nechte vše na profesionálech. Jak výkup probíhá a co se s vašim autem stane poté?

Výkup automobilů ve spolupráci s firmou ZAHOTOVÉ, ale také strojů, je vhodný pro každého, kdo potřebuje peníze v hotovosti nebo se jen nechce prodejem zdlouhavě zabývat. Oproti většině konkurence společnost neodmítá vozidla ve velmi špatném či zcela zničeném stavu. Roli samozřejmě nehraje ani stav tachometru. Další velkou výhodou je minimální „papírování“.

Prodat můžete téměř vše, co jezdí nebo jezdilo

Předmětem výkupu se tedy mohou stát automobily všech značek včetně veteránů, užitková i stavební vozidla, auta s propadlou STK či nepojízdné vraky. Částku, kterou vám vykupující zaplatí, se dozvíte ještě před jeho příjezdem. Cenu zjistíte obratem po zaslání online formuláře, do kterého vyplníte základní údaje o daném autě.

Na čem závisí částka, kterou získáte za své auto?

Cenu za výkup ovlivňuje množství faktorů. Především pak stáří a technický stav vozu, stejně jako jeho potenciál při prodeji náhradních dílů (menší cenu mají méně poptávané vozy), výbava, závady a další specifikace.

Jak dlouho transakce trvá a kdy dostanete peníze?

Výkup automobilů není zdlouhavý, proces trvá přibližně půlhodinku. Vykupující prověří stav vozu, domluví se s vámi na ceně výkupu a po podepsání kupní smlouvy obdržíte peníze v hotovosti.

A co se stane s autovrakem po prodeji? Nedílnou součástí služeb firmy ZAHOTOVÉ je i likvidace vozidel se vším, co k tomu patří.

ZAHOTOVÉ funguje v rámci celé České republiky a výkup vyřeší tam, ke se vám to bude hodit. Třeba u vás doma. Likvidace auta Praha má samozřejmě stejný průběh jako ve kterékoliv jiné lokalitě.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.