Cesta k nové střeše bez starostí – nechte si ji postavit „na klíč“

Známé rčení říká, že je důležité mít střechu nad hlavou. A mu dáváme zapravdu. Vždyť je to právě střecha, která nás chrání před rozmary počasí a nejen to. Významně se podílí na vizuální podobě celého objektu a i velmi stará nemovitost může díky nové střeše vypadat lépe, než novostavba. Pokud to má vaše stávající střešní krytina „za pár“, na nic nečekejte a pusťte se do rekonstrukce. Anebo bude nezbytná kompletní výměna? Na to se musíte zeptat odborníků a my vám prozradíme, jak vypadá realizace střechy na klíč!

Mít novou střechu a nemuset se o nic starat – právě v tom tkví výhoda realizace střechy na klíč. V žádném případě však nepodceňujte výběr stavební firmy, která se o dílo postará. Ať už jde o „pouhou“ rekonstrukci, nebo kompletní práce, vždy jde o poměrně komplikovaný proces a je nezbytné dodržet moderní technologické postupy a v neposlední řadě použít kvalitní materiály. V opačném případě se připravte na to, že vás počáteční úspora vyjde pěkně draho.

Vraťme se však k průběhu realizace střechy na klíč. Na co se máte připravit a čeho naopak budete ušetřeni, jsme se zeptali odborníků ze společnosti Střechy Novák.

Jak probíhá realizace střechy na klíč?

Prvním krokem k nové střeše je vyplnění poptávkového formuláře na webových stránkách. Samozřejmě lze využít i e-mail, nebo se na zakázce domluvit telefonicky. Následuje vypracování cenové kalkulace (stavební firma bude potřebovat projektovou dokumentaci, nebo podklady případného investora) a 3D realizace projektu. Po odborné konzultaci s klientem jsou odstraněny případné chyby a projekt dotažen do posledního detailu. Váš poslední „úkol“ spočívá v podpisu smlouvy o dílo. Poté, co podepíšete smlouvu, se řemeslníci pustí do práce a po jejím dokončení namontují nezbytné doplňky a vám dílo předají.

Chcete, aby vám nová střecha vydržela opravdu dlouho?

Realizace střechy na klíč vypadá jednoduše, ale aby byl průběh hladký, jak jsme ho popsali výše, musíte se obrátit na profesionály. V případě společnosti Střechy Novák rozhodně nešlápnete vedle – na trhu působí téměř patnáct let a její filosofií je stoprocentně odvedená práce. Na ukázky realizací se můžete podívat na www.strechy-novak.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.