Trendy provázkové záclony se hodí do každého interiéru

Pustili jste se do zvelebování domácnosti a rádi byste vykouzlili atmosféru plnou pohody? Hledáte-li stylový doplněk, který nebude zavánět kýčem a budete se na něj rádi dívat ještě dlouhou dobu, vsaďte na provázkové záclony. Moderní řešení je velmi estetické a praktické zároveň. Získáte ochranu před ostrými slunečními paprsky i hmyzem a navíc elegantní dekoraci. Stačí si vybrat vhodný kus a případně ho zkombinovat s dalšími doplňky. Výsledek bude znamenitý!

Proč byste měli upustit od klasických záclon? Nikdo vás nenutí, ale proč se nevydat tak trochu jinou cestou a nevyšperkovat si bydlení originálními záclonami z provázků? Můžete jimi vylepšit i okna, ve kterých již máte žaluzie nebo závěsy. Popusťte uzdu kreativitě a vyberte odstín a rozměr, který bude na oknech perfektně sedět. K výhodám provázkových záclon patří přirozená schopnost odpuzování hmyzu. Navíc je můžete využít jako závěs do dveří.

Výběr provázkové záclony není nijak složitý. Přebytečnou délku můžete zkrátit nůžkami a v případě větší šířky záclonu nařasíte. Chcete-li se úpravám vyhnout, objednejte si záclonu na míru.

Co se týče ideální barevné kombinace, v poslední době je největší zájem o čistě bílé provázkové záclony. Bílá je naprosto univerzální a hodí se k libovolným dekoracím a nábytku. Z nabídky materiálů je nejžádanější praktický 100% polyester, protože si dlouhodobě udržuje původní vzhled a nemá tendenci blednout.

Pokud bílou vnímáte jako příliš usedlou, vsaďte na výraznější tóny. Ruku v ruce s barvami ostatních dekorací vsaďte na červenou, zelenou nebo modrou. Tyto barvy působí vesele a hodí se k bílé provázkové zácloně. Slavnostnější atmosféry docílíte pomocí záclon prošívaných stříbrnou nití.

Pokud vás provázkové záclony zaujaly, prohlédněte si bohatou nabídku kvalitních výrobků u specializovaného prodejce Vesardi.cz. Najdete v ní jednobarevné i vícebarevné záclony, trendy záclony s korálky a další krásné dekorace.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.