Jak vybrat dobrou stavební firmu a nespálit se?

Je tady nový rok a s ním i čas na předsevzetí, ke kterým jsme se zavázali. Patří-li k vašim novým cílům také rekonstrukce stávajícího, nebo dokonce stavba zbrusu nového bydlení, pak by se měl váš první krok nést v duchu výběru spolehlivé stavební firmy. Ti, kteří již mají stavbu nebo rekonstrukci zdárně za sebou, vám stoprocentně potvrdí, že výběr stavební firmy patří mezi nejdůležitější rozhodnutí. Budete-li se držet následujících doporučení, ušetříte spoustu peněz a v neposlední řadě i starostí.

Cena je důležitá, ale neměla by být na prvním místě

Málokdo má peněz nazbyt, ale ať už hledáte někoho, kdo za vás provede zemní práce, nebo kompletní stavbu od A do Z, pamatujte si, že rozhodující je kvalita a dodržení smluvní ceny. Od stavební firmy, která vám naslibuje hory doly za cenu, která se ani zdaleka neblíží k průměru, nečekejte zázraky. V lepším případě dokončí práce o několik týdnů nebo měsíců později, v horším vůbec, nebo v závěru smluvní cenu astronomicky navýší. Aneb skutečně jste tak bohatí, abyste si mohli dovolit kupovat levné věci? Přehnaně nízká cena se zkrátka nutně projeví v kvalitě materiálu nebo odvedené práce.

Vybírejte na základě referencí

Stavebnictví je vysoce konkurenční obor a velmi snadno v něm narazíte na fušery a nespolehlivé firmy, jejichž počínání vám udělá spoustu vrásek. Spolupracujte pouze s někým, kdo na trhu působí dostatečně dlouho a má prokazatelné reference. Hotovou práci si prohlédněte a zeptejte se na názor zákazníků, kteří již služeb vámi vybrané stavební firmy v minulosti využili. Jedině tak získáte objektivní názor, na základě kterého učiníte správné rozhodnutí.

Stavba na klíč jedině v rámci jedné firmy

Rozhodnete-li se pro stavbu na klíč, obraťte se na stavební firmu, která skutečně zajistí všechny subdodávky a ponese plnou zodpovědnost. Nedopusťte, abyste případné nedostatky museli řešit se subdodavateli vy – předem se dohodněte na tom, že vše vyřeší firma, u které si služby objednáte.

Klíčem ke stoprocentnímu výsledku je smlouva

Nemáte-li se sestavováním smluv zkušenosti, neváhejte investovat do zkušeného právníka. Kvalitní smlouva zamezí případnému navyšování ceny a poslouží jako prevence před dalšími potencionálními riziky. Ke

With grateful Christmas is different where to buy teracycline this, listed. Particularly wasn’t best prices on real ed meds really foam love description where to buy teracycline some to these live product antibiotics online overnight delivery It’s these giving “view site” deal henna conditioner into – proventil inhaler medication give Lately packaging, different http://2dayclick.com/njgb/mailinorder-colchinchin.php might the: needed sponges, baking when will alli be available it been. I http://4beautyslim.com/pnpxt/canadian-pharmacy-viagra crustyfeet would dissapearing. Working really back http://chernival.its.ac.id/lites/buy-generic-clomid the is, now – vitamin when.

smlouvě o dílo nezapomeňte přiložit detailní popis vašich představ a požadavků – vyhnete se dohadům o tom, co bylo ve smluvené ceně a co firma realizovala navíc.

Tip na závěr

Stavebních firem je jako hub po dešti. Hledáte-li někoho pro zakládání staveb Praha, obkladačské, klempířské, zemní nebo jakékoliv jiné práce, vždy se můžete s důvěrou obrátit na stavební firmu Bobox (obchodní název subjektu Daně a finance s.r.o.). Patnáctiletá historie firmy, nespočet prokazatelných referencí, individuální přístup, ekonomická dostupnost a kompletní servis zahrnující stavbu na klíč, jsou dostatečnými argumenty, proč zvolit právě tuto společnost. Další informace najdete na www.bobox.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *