Jak si dobře vybrat stavební firmu?

Hledáte stavební firmu, na kterou se můžete opravdu spolehnout? Poradíme vám, na co byste si měli dát pozor. Chystáte-li se stavět nebo rekonstruovat rodinný dům, byt či průmyslovou budovu, vezměte si informace k srdci.

V hlavní roli lokalita, reference i cena

Jako první se řiďte sídlem firmy a oblastí její působnosti. To je rozhodující, protože firmy obvykle nejezdí do vzdálených míst, případně vyžadují příplatek. Až budete mít seznam firem v oblasti, kde budete stavební práce potřebovat, pohledejte na internetu recenze a názory dřívějších klientů. Pomohou vám utvořit si obrázek o tom, jak firmy fungují, zda dodržují termíny a drží se dohodnuté ceny a také jestli umějí vstřícně komunikovat se zákazníky.

Dále vás určitě bude zajímat ceník. Nenechejte se ovšem nalákat na výrazně levné služby, ty jsou podezřelé. Porovnávejte ceník s názory klientů, abyste se nechytili do pasti. Špatně provedená stavba nebo využití nekvalitního materiálu by se vám v budoucnu nevyplatilo, neboť byste museli brzy opět rekonstruovat, v lepším případě „jen“ předělávat nedostatky.

Dobrou firmu poznáte mimo jiné podle toho, že ochotně odpovídá na všechny vaše dotazy, vypracuje vám nezávaznou nabídku a netají se se svými již zhotovenými projekty. Internetové stránky by měly působit důvěryhodně, představovat historii firmy a podrobně popisovat veškeré služby.

Tip: ABS – stavební společnost

Pro všechny, kdo shánějí stavební práce v Ústeckém kraji, máme tip na firmu. ABS – stavební společnost s tradicí od roku 1992 má bohatou historii, mnoho zkušeností a spoustu zhotovených projektů.

Zabývá se stavbou a rekonstrukcí všech typů budov, nabízí také zemní a betonařské práce, dále projektovou dokumentaci a výrobu betonu. Zaměstnanci jsou kvalifikováni, což zaručuje kvalitu jejich prací. ABS – stavební společnost pečlivě vybírá dodavatele kvalitních materiálů. S jejich službami budete jistě spokojeni.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.