Garážová vrata musí být krásná a funkční zároveň

Máte za sebou rozsáhlou rekonstrukci, ale pořád trpíte pocitem, že vašemu bydlení k dokonalosti něco chybí? A máte garáž? Pokud je nedílnou součástí vašeho příbytku i místnost, ve které odpočívá plechový mazlíček, možná byste se měli zaměřit právě na ni. Respektive na prvek, který se významnou měrou podílí na celkovém komfortu. V jakém stavu jsou vaše stávající garážová vrata? Chcete-li, aby garáž vypadala jako ze škatulky, neměli byste význam vrat podceňovat. Se stylovými a kvalitními garážovými vraty totiž získáte mnohem více než jste si původně mysleli.

Před samotným výběrem si musíte uvědomit, že garážová vrata patří mezi prvky, které si nepořizujete každý rok. Naopak by vám měly vydržet po mnoho let a s trochou štěstí celý život. A přestože je pro většinu z nás finanční stránka nákupu podstatná, měla by být až na druhém místě. Na pomyslném prvním stupínku stojí kvalita.

Na druhou stranu platí, že tak jako nejlevnější neznamená nejvýhodnější, ani nejdražší nemusí nutně znamenat nejlepší. I velmi kvalitní garážová vrata jsou k mání za dostupnou cenu – stačí se pořádně porozhlédnout a srovnat jednotlivé nabídky.

Nás zaujaly česká garážová vrata DoorHan (náhodný výběr redaktora po zadání dotazu „garážová vrata Plzeň“), které vyrábí česká společnost Univers Tech s.r.o. Firma je na trhu již od roku 1990 a již od samotného počátku se věnuje především výrobě vratových systémů a v neposlední řadě stínící techniky. Garážová vrata si získala spoustu příznivců díky příznivému poměru ceny a kvality a nechcete-li dělat zbytečné kompromisy, možná vaše volba nakonec padne právě na ně.

DoorHan

Univers vyrábí garážová vrata DoorHan na moderní výrobní lince, která umožňuje efektivní a cenově dostupnou výrobu. V žádném případě však nejde o uniformní sériově vyráběná vrata a naopak si můžete vybrat z obrovského množství variant. Kromě samotného typu vrat se nabízí možnost volby mezi typy panelů, povrchů a barev. Celkem více než 250 možných kombinací.

Stále jsme se však nedostali k tomu podstatnému. V čem sekční garážová vrata opravdu vynikají?

Nejde jen o estetiku (která je samozřejmě také důležitá). Vrata DoorHan se chlubí unikátním systémem panelů s přerušeným tepelným mostem, který zabraňuje promrzání. Mezery na spojích jsou vyplněny polyuretanovou pěnou zakrytou oděruvzdorným materiálem. Ten se stará o vysokou životnost. S garážovými vraty DoorHan získáte také perfektní tepelnou a zvukovou izolaci – ušetříte nemalou částku za energie a zároveň vás již nebude rušit hluk v bezprostřední blízkosti garáže.

Moderní vrata se samozřejmě neobejdou bez elektropohonu, který výrazně usnadňuje manipulaci. Univers jich nabízí hned několik, při čemž výběr závisí na požadované intenzitě využívání a rozměrech zvolených vrat. Součástí pohonu je i rozpojovací zařízení, díky kterému lze vrata v případě přerušení dodávky elektrické energie otevřít manuálně.

Chcete se dozvědět další zajímavé informace? Zadejte do vyhledávače „garážová vrata Praha“ – vsadíme se, že mezi prvními výsledky najdete právě zmínky o vratech Doorhan. Česká kvalita se zkrátka nezapře.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *