Ušetřete při nákupu vánočních dárků. Šťastná hodinka na Oaza.cz = slevy až 40 %!

Blíží se Vánoce, čas splněných přání. A jaké jsou ta vaše? Co byste řekli na novou televizi s úhlopříčkou, kterou vám budou sousedé závidět? Anebo preferujete praktičtější dárky v podobě kuchyňských spotřebičů? Tak či tak, bez peněz toho moc nenakoupíte. Ledaže by vám někdo nabídl obrovskou slevu… Ve známém e-shopu Oaza.cz seženete elektro a zboží pro domácnost i zahradu se slevou ve výši až 40 %. Stačí, když se vydáte na nákupy ve šťastnou hodinku.

Nakupujte tam, kde vám nabídnou nízké ceny a kvalitní služby

Oaza.cz je zavedený e-shop, který provozuje společnost Maděra a Šípek s.r.o. Firma disponuje sítí kamenných poboček a za za internetový prodej získala ocenění SHOPROKU 2014 (finalista). Nabízí široké spektrum zboží – elektroniku, malé domácí spotřebiče, bílé zboží, výpočetní techniku, zboží pro zahradu, hobby a dílnu, interiérová i venkovní svítidla a v neposlední řadě krásné hračky pro děti a celou rodinu.

Happy hour probíhá každý týden

Vraťme se však ke šťastné hodince a vaší možnosti, jak ušetřit až 40 %. Akce probíhá pravidelně každý týden po dobu 60 minut a vy se o ní dozvíte 24 hodin předem prostřednictvím newsletteru, Facebooku nebo odpočtu na webu.

Na Oaza.cz se samozřejmě vyplatí nakupovat i mimo šťastnou hodinku. Ceny jsou příjemné a levnější než u většiny konkurenčních prodejců. Navíc se nabízí možnost nákupu na splátky přes úvěrovou společnost Essox.

Na závěr pár tipů na vánoční dárky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle:

vinotéka – Patříte k milovníkům dobrého vína? Domácí vinotéka vám umožní skladování i několika desítek lahví v optimální teplotě. Vychutnejte si lahodný nápoj tak, jak se sluší a patří!

LED televize – Středobodem každého moderního obývacího pokoje by měla být televize s pořádnou úhopříčkou. Nejnovější modely chytrých televizí umožňují brouzdání po internetu, sledování videí na YouTube a spoustu dalších zábavných činností.

herní konzole PlayStation – Chcete si užít spoustu zábavy s celou rodinou? Legendární konzole PlayStation potěší nejen děti, ale i starší rodinné příslušníky. Objevte možnosti digitální zábavy a užijte si Vánoce naplno.

Tak na co ještě čekáte? Aha, na šťastnou hodinku… Ta příští bude co nevidět, nepromeškejte ji!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *