Ručně malovaný obraz: Skvělý vánoční dárek, se kterým nemůžete šlápnou vedle

Čím potěšit své blízké a udělat jim o Vánocích velkou radost? Pokud vám došla inspirace, pak čtete správě – máme pro vás perfektní tip, se kterým se konečně trefíte do černého. Tedy v případě, že si dotyčný zakládá na estetické úrovni svého bydlení a nedá dopustit na stylové dekorace. Darujete-li pod stromeček ručně malovaný obraz, úspěch je zaručen!

Bydlení bez obrazů je smutné bydlení. Stěny jsou bez nich holé a neúplné. Naopak přítomnost vhodně zvoleného uměleckého díla dokáže celkovou úroveň interiéru pozvednout a vykouzlit neobyčejnou atmosféru.

Moderní ručně malované obrazy představují ideální vánoční dárek hned z několika důvodů. Jsou originální, neomrzí a nestojí majlant.

Vyberte si z bohaté nabídky motivů

Kde se po ručně malovaných obrazech poohlédnout? My jsme je našli na www.obrazydoma.cz. Nabídka je pestrá a najdete v ní vícedílné abstraktní obrazy, obrazy černobílé, s motivem květin, květů, stromů i krajin, mystických postav, ale také motivy africké a egyptské. Zda sáhnete po jednodílné klasice, nebo populárním vícedílném obrazu, je otázkou vašeho vkusu. Respektive vkusu osoby, pro kterou je dárek určen.

Jak jednodílné, tak i vícedílné obrazy jsou namalovány na plátno, které je přetáhnuto přes dřevěný rám. Plátno rám zcela obepíná, také není vůbec vidět. Výsledek vypadá stylově a hodí se do každé moderní domácnosti.

Vícedílné obrazy se skládají z několika na sebe navazujících dílů, které se věší na zeď tak, aby mezi nimi byly mezery. Velikost mezery může být cca 0,5 cm až po několik centimetrů – umístění je pouze o vkusu. Mezery mezi jednotlivými díly propůjčují celku osobitý dojem a podílí se na celkové atraktivitě dekorace.

Ale teď už se pusťte do hledání vhodného motivu, protože Vánoce zaklepou na dveře dříve, než se nadějeme.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde