Kvalitní, elegantní a levná kuchyně? Víme, jak na to!

Kuchyně má mnohem větší význam než v minulosti. Neslouží jen k přípravě jídla, ale také jako společenská místnost, ve které se setkáváme se svými blízkými. Dosáhnout perfektního výsledku však není jednoduché, zejména v případě menšího prostoru v panelákovém bytě. Pokud se v nejbližší době chystáte na rekonstrukci a trápí vás nedostatek místa, nedělejte zbytečné kompromisy a zvolte efektivní řešení v podobě sektorové kuchyně. Jaké jsou její výhody a na koho se obrátit? Odpovědi vám prozradíme v tomto článku!

Co je to sektorová kuchyně?

Sektorová neboli modulární kuchyně se skládá z vyrobených typizovaných kuchyňských skříněk (modulů). V podstatě jde o jakýsi mezistupeň sériové výroby a kuchyně na míru. Sami si zvolíte prvky a sestavíte celek, který odpovídá vašim potřebám a dispozicím interiéru. Vytvoří originální sestavu, jejíž jedinečnost podtrhnete vhodně zvolenými barevnými kombinacemi a doplňky. Sektorová kuchyně může vypadat luxusně, ale přesto jde o velmi levné řešení.

Na brněnskou výrobu nedají dopustit ani zahraniční zákazníci

Hledáte kvalitní a přitom cenově dostupné sektorové kuchyně? Velmi levně je seženete u českého výrobce Gabon. Brněnská firma je na trhu od roku 1992 a se svou výrobou uspěla i v zahraničí. Kvalitní sektorové kuchyně si pochvalují nároční zákaznici z Německa, Rakouska a Švýcarska.

Dostanete na výběr z širokého spektra modulů a různých barevných provedení. Nebudete-li si vědět rady, nevadí – kvalifikovaný personál vám s výběrem ochotně poradí. Samozřejmostí je zpracování vizuálního návrhu (zdarma), zajištění dopravy a montáže přímo u vás doma. Kuchyňské studio Gabon zároveň nabízí veškeré stavební úpravy, které s rekonstrukcí kuchyně souvisí.

Chcete-li se o kvalitě českých sektorových kuchyní přesvědčit hned, prohlédněte si fotogalerii na www.gabon.cz. Anebo se vydejte do brněnského showroomu!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *